Bolidy na sanockim zamku

Takiego tłumu pod sanockim zamkiem nie widziała prawdopodobnie nawet królowa Zofia, która wjeżdżała tutaj prawie 600 lat temu   Ze względów bezpieczeństwa na teren zamku wpuszczano jednorazowo tylko 150 osób. Jednak za bramą zamku było ich o wiele więcej.

Można by spodziewać się, że super szybkie samochody przyjadą na czas, a nawet przed czasem. Okazuje się, że posiadać taki samochód to mieć szczęście, a szczęśliwi czasu nie mierzą. Po dłuższych oczekiwaniach marzenia pasjonatów motoryzacji jednak spełniły się i na dziedziniec zamku wjechało osiem naprawdę szybkich wozów.

Audi R8, Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, Lotus Evora 400, Ford Mustang GT, Mercedes C63, Audi RS3 i w końcu dwa najmocniejsze, ponad siedmiuset konne, McLaren 720s Spider i Ferrari 488 Pista. Pista to trzeci w kolejności najszybszy bolid za stajni Ferrari. Spider to produkt fabryki McLarena w Woking, w południowej Anglii.

Ekskluzywne samochody o potężnych silnikach zawitały do Sanoka w ramach akcji „Beautiful Poland”. W jej trakcie właściciele niezwykłych pojazdów odwiedzają ciekawe zakątki Polski, prezentując swoje auta fanom motoryzacji na trasie przejazdu.

Trasa biegnąca przez Bieszczady, Beskidy, Kazimierz Dolny, Warszawę i Dolny Śląsk potrwa do 19 czerwca.

Szczegóły trasy na http://drive-club.pl/beautiful-poland/

redakcja