Animacje na wakacje

Centrum Dziedzictwa Szkła na czas wakacji przygotowało, poza standardowym zwiedzaniem, dodatkowe atrakcje. Jeżeli jeszcze tam nie byliście to warto to zrobić właśnie w te wakacje. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowało krośnieńskie Centrum.

  • Otwarty pokaz formowania na palniku na dziedzińcu CDS – w weekend 18-19 lipca. To cześć akcji #odkryjKrosno – Zaułki, w której biorą udział wszystkie krośnieńskie placówki kulturalne. Warunkiem pokazu jest bezdeszczowa pogoda.
  • W wakacyjne wtorki zapraszamy rodziny z dziećmi na godz. 10:00 i 14:00. Dzieci powyżej 6 lat będą pod opieką naszych animatorów uczestniczyć w szklanych warsztatach, a opiekunowie w tym czasie zwiedzą Centrum. To oferta dla rodzin zmęczonych wspólnym przebywaniem z powodu lockdown’u. Chcemy umożliwić „odpoczynek od siebie” przy jednoczesnym zapewnieniu atrakcyjnego spędzenia czasu.
  • Na tarasie CDS  na dzieci czeka mini plac zabaw. Wstęp dla zwiedzających CDS bezpłatny. To miejsce, gdzie będzie można poczekać na zwiedzanie, albo po nim „odpocząć”. Mini plac zabaw będzie otwarty tylko przy bezdeszczowej pogodzie.
  • W lipcu i sierpniu zapraszamy do skorzystania z  promocji – za każdy bilet wstępu – 10 % zniżki na zakupy w naszym sklepie firmowym.

Szczegółowe informacje na stronie www.miastoszkla.pl oraz pod nr tel. 134440031

materiały nadesłane