Koncert Oreada w K15

W krośnieńskim klubie muzycznym K5 w niedzielę zabrzmiała muzyka grupy Oreada. Właściwie to Kasia Biesaga wraz ze swoimi kolegami z zespołu opowiedziała niezwykłą muzyczną baśń. Kto nie był niech posłucha tutaj i sprawdzi najbliższy koncert w Bieszczadach (w tekście)

OREADA to nimfa górska uwięziona przez pięciu zbirów we wsi pod Łodzią. Wspólnie tworzą muzykę, która niesie ze sobą ogromny ładunek emocjonalny. Ich koncerty to podróże w świat tajemnicy i przygody. Podczas muzycznych wypraw OREADA wyciąga z człowieka to, co głęboko w nim ukryte. Grupa prezentuje FolkOFF. Autorskie kompozycje i teksty inspirowane są przyrodą, kulturą ludową i naturą człowieka – takie słowa można przeczytać na oficjalnej stronie zespołu. Słuchając ich muzyki, trudno się z tym nie zgodzić.

Oreada to polski zespół grający FolkOFF. Jego autorskie kompozycje i teksty inspirowane są przyrodą, kulturą ludową i naturą człowieka. Zespół powstał w 2016 roku i zagrał ponad 100 koncertów.

Jeżeli chcecie usłyszeć Oreadę w Bieszczadach, to będziecie jeszcze mieli okazję 10 października w Ustrzykach Górnych, w Zajeździe pod Caryńską.

Fantastyczną płytę baśniowej Oready możecie kupić na stronie:

https://oreada-art.pl/

redakcja