Internetowy koncert sanockiego liceum

Jak co roku uczniowie I LO w Sanoku organizują Koncert Charytatywny. W tym nietypowym i trudnym roku nie mamy możliwości zorganizowania Akcji Mikołaj w takiej formie jak przez ostatnich 27 lat. Chcemy jednak wszystkim naszym sympatykom dać chwilę radości, a absolwentom I LO okazję do wspomnień – mówią organizatorzy imprezy.

Zapraszamy wszystkich na czternasty już Koncert Charytatywny zorganizowany przez I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku i Stowarzyszenie Inicjatyw Wychowawczych im. ks. Wiesława Siwca, forma jest inna niż zawsze, tym razem zapraszamy na wersję online. Podczas koncertu wystąpią uczniowie i absolwenci I Liceum. Będą prezentować utwory wokalno-instrumentalne, instrumentalne i tańce. Koncertowi towarzyszyć będzie zbiórka wolnych datków do wirtualnej skarbonki – impreza pomoże w promowaniu talentów młodzieży z I LO w Sanoku oraz pozwoli na pozyskanie funduszy potrzebnych do wsparcia oddziału dziecięcego sanockiego szpitala, może chociaż tam nasz Mikołaj będzie mógł w tym roku trafić.

Koncert cieszy się co roku dużym zainteresowaniem. Ta inicjatywa podoba się tak bardzo, że koncert na stałe wpisał się do kalendarza sanockich imprez. Co roku uczniowie zaskakują, wzruszają i bawią do łez, a wszystko w słusznej sprawie po to, by udowodnić, że zawsze warto pomagać! 

Koncert, który rozpocznie się o godzinie 18.00 można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=ovlGHPzWdyY

info – I LO w Sanoku