O nas

Z wielką przyjemnością witamy Was w nowym lokalnym portalu wregionie24.pl. Spełniamy oczekiwania mieszkańców naszego regionu, zaglądając codziennie do jego najważniejszych miast- Sanoka, Krosna, Brzozowa, Leska czy Ustrzyk.

Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami, zawitamy więc również w naszych Bieszczadach. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy mogli bezpiecznie cieszyć się słońcem i podkarpacką przyrodą, a pandemia będzie tylko nieprzyjemnym wspomnieniem.

Postaramy się dostarczyć Wam informacji, wiedzy i rozrywki na przyzwoitym poziomie. Wiele osób pytało nas o cel i nie dawało wiary w to, że lokalny portal nie stawiający na tanią sensację ma szansę przetrwać. Nie jest to łatwe zadanie i nie jest to łatwy czas. No cóż, jesteśmy niepoprawnymi optymistami i wierzymy, że portal, którego celem jest dostarczenie rzetelnej lokalnej informacji oraz szeroko pojętej kultury jest takim portalem na jaki właśnie wielu internautów czeka.

Stały kontakt z Wami, naszymi czytelnikami, jest dla nas bardzo ważny.Zgłaszajcie wszystkie nurtujące Was sprawy i problemy, a my postaramy się nimi zająć.

Redakcja Wregionie24